0533 617 26 51

İzmit Manikür Pedikür

İzmit Manikür Pedikür

 

Manikür pedikür bakımı sağlığımız için önemlidir. El ve ayak bakımı için, manikür ve pedikür düzenli olarak yaptırılması gereken bakım ihtiyaçlarımızdan biridir. Ellerimiz ve ayaklarımız, günlük yaşamda birçok dış etkenden olumsuz olarak etkilenmektedir. Ellerimiz, güneş ışığı, kimyasal maddelerle temas, soğuk ve sıcak gibi dış etkenlerden etkilenebilir. Ayaklarımız ise, terleme, sürtünme, sıkı ayakkabılar ve yürüme gibi nedenlerle tahriş olabilir. Çoğunlukla ayaklarımızda oluşan nasırlar sağlığımızı olumsuz olarak etkiler. Tırnak batmaları ise ciddi enfeksiyonlara sebep olabileceği için sağlımız için çok önemlidir.

Manikür ve pedikür; insanların tarih boyunca kendilerine bakım yapmak için kullandıkları yöntemler arasındadır. MÖ 3200’lü yıllarda Mısır Firavunlarının tırnaklarına farklı renklerde boyalar sürdüğü, el bakımlarını yaptırdığı bilinmektedir. Bugün bilinen modern manikür ve pedikür uygulamaları ise 19. yüzyılda Avrupa’da popüler hale gelmiştir.

Salon Mustafa Turan manikür ve pedikür uygulamalarıyla izmit'te bulunan şubemizde hizmetindeyiz.

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

İzmit Kaş Tasarım

KAŞ TASARIMI

Yorumlar

Kuaförun onunden gecerken girdim kas ve boya işlemi yaptirdim cok cok memnun kaldım cok teşekkür ederim tüm çalışanlara.

Duygu Ç.

5 Yıldız

Şehir dışından geldim ve bi arkadaşımın önerisi üzerine gittim. İlgiye bayıldım işlemlerim ise gayet başarılı bir şekilde tamamlandı.Firma Yetkilisinin enerjisine ve işçiliğine minnettarım. Her şey için tekrardan çok teşekkür ediyorum

Yıldız G.

5 Yıldız

Esnaflık olarak bence çok saygılı ve mütevazı bir işletme. Işlerinde ayrıca çok titizler.her daim gittiğim ve güvendiğim kuaför.tavsiye ederim

Pelin K.

5 Yıldız