Kuaför alanında kaliteli hizmetle ve müşteri memnuniyetli çalışan Salon Mustafa Turan diğer kaliteli firmalar gibi birmilyonnokta sitesi üyesidir. Kendini iyi hissetmek isteyen herkesin bakım yaptırmak en doğal hakkıdır. Özellikle çalışan veya sosyal ilişkileri olan kişilerin saç, tırnak gibi görünen yelerin bakımlarına dikkat etmesi daha sağlıklı bir seçim olacaktır. Tabi ki kesim ve bakım işlemlerini de kaliteli ve hijyen kurallarıyla çalışan yerlere yaptırmak da çok önemlidir. Müşterinin ne istediğini anlayan ve müşteriye istediği hizmeti veren yerleri tercih etmek hizmet sonrası bir mağduriyet yaşanılmaması adına dikkat gerektiren bir seçimdir.

Salon Mustafa Turan olarak bizler siz değerli müşterilerimiz hangi hizmeti isterse profesyonel bir şekilde o hizmeti sizlere veriyoruz. İstediğiniz saç kesim modelini, istediğiniz saç boyama hizmetini, manikür ve pedikür gibi tırnak bakım işlemlerini sizlere sorunsuz bir şekilde sunuyoruz. Sizlerin istediği model ve renklerde yaptığımız hizmetlerimizde kaliteli ürünler kullanıyoruz. Cilt bakımlarımızla daha parlak ve canlı bir görüntüye sahip olacaksınız. Tüm bakım kesim işlemlerinizde güzellikle ilgili aklınıza gelecek tüm uygulamaları profesyonel bir şekilde sizlere veriyoruz.

Çalışanlarımızın hepsi alanında tecrübe sahibi kişilerden oluşmaktadır. Çalışırken her türlü hijyen ve diğer önlemlerini almaya çok dikkat ediyoruz. Hizmetlerimizde kullandığımız malzemeler genellikle tek kullanımlıktır. Diğer ürünlerimiz ise gerekli işlemlerden geçirilerek tekrar kullanılmaktadır. Yenilikçi hizmetlerimizden faydalanarak daha renkli ve bakımlı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız randevu almayı unutmayınız. Kocaeli kuaför alanında verdiğimiz kaliteli hizmetlerle tercih edilmeye devam edeceğiz.