0533 617 26 51

İzmit Kalıcı Oje İşlemi

İzmit Kalıcı Oje İşlemi

Kalıcı Oje Nedir?

Kalıcı oje, geleneksel ojelere kıyasla daha uzun süre tırnak üzerinde kusursuz bir şekilde kalabilen, özel formüle sahip bir tırnak boyasıdır. UV veya LED ışığı altında sertleşen bu oje türü, genellikle 2-3 hafta gibi bir süre boyunca tırnağın üzerinde kalmakta ve soyulma, çatlama gibi sorunlara karşı oldukça dayanıklıdır.

Avantajları Nelerdir?

  1. Uzun Süreli Dayanıklılık: Kalıcı oje, normal ojelere göre çok daha uzun süre dayanıklıdır. Bu sayede sık sık oje yenileme ihtiyacını ortadan kaldırır.
  2. Güçlü ve Sağlıklı Tırnaklar: Kalıcı oje, tırnakları dış etkenlere karşı korur ve daha güçlü olmalarını sağlar.
  3. Zaman Tasarrufu: Kalıcı oje uygulaması, günlük oje tazeleme ihtiyacını azaltır, böylece zamandan tasarruf edilir.
  4. Estetik Görünüm: Parlak ve pürüzsüz bir bitiş sağlar, estetik bir görünüm kazandırır.

Kocaeli İzmit te hizmet veren firmamız Salon Mustafa Turan olarak sizler için izmit kalıcı oje modelleri ve işlemleri olarak hizmetinizdeyiz.

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

İzmit Kaş Tasarım

KAŞ TASARIMI

Yorumlar

Şehir dışından geldim ve bi arkadaşımın önerisi üzerine gittim. İlgiye bayıldım işlemlerim ise gayet başarılı bir şekilde tamamlandı.Firma Yetkilisinin enerjisine ve işçiliğine minnettarım. Her şey için tekrardan çok teşekkür ediyorum

Yıldız G.

5 Yıldız

Kuaförun onunden gecerken girdim kas ve boya işlemi yaptirdim cok cok memnun kaldım cok teşekkür ederim tüm çalışanlara.

Duygu Ç.

5 Yıldız

Esnaflık olarak bence çok saygılı ve mütevazı bir işletme. Işlerinde ayrıca çok titizler.her daim gittiğim ve güvendiğim kuaför.tavsiye ederim

Pelin K.

5 Yıldız