0533 617 26 51

İzmit Gelin Saçı Modelleri

İzmit Gelin Saçı Modelleri

 

Gelin Saç Tasarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?


Öncelikle kişinin yaşam tarzı, yaşı, boyu, ten rengi, göz rengi ve en önemlisi yüz tipolojisine (yüz şekline) dikkat etmek gerekir.

Saçda tasarım demek olasılıkları tek bir doğruda toplayıp doğru olanı uygulayabilmektir. Değişim saç ile başlar. Çünkü saç güzelliğin çerçevesidir.

 

Saç Şekillendirme


Farklı boylardaki maşa ile ince veya kalın bukleli,su dalgası, kum dalgası, okyanus dalgası diye isimlendirilen istege bağlı lülelerin yapıldığı şekillendirmedir.

Fön İle Şekillendirme


Fön ve farklı boylardaki fırça yardımıyla istege bağlı düz veya dalgalı ya da kırık fön gibi modellerin yapıldığı şekillendirmedir.


Saç Örgüsü İle Şekillendirme
Saça yapılan farklı örgü modelleri ile yapılan şekillendirmedir.


Topuz İle Şekillendirme
İzmit Ense topuzu,muz topuzu,dağınık topuz,bale topuzu,vaklı saç topuzu gibi çok sayıdaki saç toplama işlemleridir.

 

Vaklı Saç Şekillendirme


Mizample ile ya da üçlü vak maşası ile yapılabilen şekillendirmedir.

Gelin saçına karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken bazı detaylar var. Yüz şekliniz, gelinlik modeliniz ve düğün mekanınız bunlardan birkaçı. Örneğin kır düğünü planlıyorsanız, saç modelinizi daha salaş tasarımlardan seçebilirsiniz. Eğer gelinlik modelinizi prenses kesim ise, şıklığınızı sıkı topuzlarla tamamlayabilirsiniz. Kumsal düğününde salık saç, nikah merasimlerinde örgülü topuz tercih edebilirsiniz.

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

İzmit Kaş Tasarım

KAŞ TASARIMI

Yorumlar

Şehir dışından geldim ve bi arkadaşımın önerisi üzerine gittim. İlgiye bayıldım işlemlerim ise gayet başarılı bir şekilde tamamlandı.Firma Yetkilisinin enerjisine ve işçiliğine minnettarım. Her şey için tekrardan çok teşekkür ediyorum

Yıldız G.

5 Yıldız

Hem boya hem de kesim işlemlerinde şimdiye kadar en çok memnun kaldığım kuaför, tam istediğim gibi oldu saçlarımı çok beğendim. Çalışanların ilgisinin de çok iyi olması bir artı daha.

Aslı T

5 Yıldız

Kuaförun onunden gecerken girdim kas ve boya işlemi yaptirdim cok cok memnun kaldım cok teşekkür ederim tüm çalışanlara.

Duygu Ç.

5 Yıldız