0533 617 26 51

İzmit Saç Kesim Modelleri

İzmit Saç Kesim Modelleri

Saçını kestirmeyi kafasına koymuş bir kadın, muhtemelen hayatında başka değişikliklere de gideceğinin işaretini verir. Ve kadınlar ister ki, bu değişim kararlarının ilk maddesi tam da istedikleri gibi olsun. 

Kocaeli ili izmit ilçesinde hizmet veren firmamız Salon Mustafa Turan kadınlar için bu zor ama gerekli model değişimini göz önünde bulundurur ve önerilerde bulunur. Saç kesim işlemleri,Bob kesim modelleri,modelli kesim işlemi,2024 saç kesim modelleriyle sizlere hizmetler vermektedir.

İstediğiniz stil için gerekli motivasyona ulaştığınızda üretken tasarımcılarımız işe koyulur, “İşte bu” diyeceğiniz yeni saçlara kavuşarak mutlu bir şekilde salonumuzdan ayrılırsınız.

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

İzmit Kaş Tasarım

KAŞ TASARIMI

Yorumlar

Kuaförun onunden gecerken girdim kas ve boya işlemi yaptirdim cok cok memnun kaldım cok teşekkür ederim tüm çalışanlara.

Duygu Ç.

5 Yıldız

Hem boya hem de kesim işlemlerinde şimdiye kadar en çok memnun kaldığım kuaför, tam istediğim gibi oldu saçlarımı çok beğendim. Çalışanların ilgisinin de çok iyi olması bir artı daha.

Aslı T

5 Yıldız

Şehir dışından geldim ve bi arkadaşımın önerisi üzerine gittim. İlgiye bayıldım işlemlerim ise gayet başarılı bir şekilde tamamlandı.Firma Yetkilisinin enerjisine ve işçiliğine minnettarım. Her şey için tekrardan çok teşekkür ediyorum

Yıldız G.

5 Yıldız